Dodaj do porównania Polecane

Zabezpieczenie telefonu i ozdoba w jednym – obudowa z nadrukiem

Zabezpieczenie telefonu i ozdoba w jednym - obudowa z nadrukiem

Wszelkie obudowy na telefony komórkowe zawsze cieszyły się sporym powodzeniem, ale odkąd masowo używamy smartfonów, temat ten stał się jeszcze ważniejszy. Powodem jest konstrukcja tych nowoczesnych telefonów, która jest zdecydowanie bardziej narażona na pęknięcia przy upadku niż wcześniejsze modele o zwartej, małej budowie i niewielkim ekranie. Dziś wystarczy niepozorny upadek lub lekkie uderzenie i mamy pęknięty wyświetlacz lub obudowę. Dlatego większość użytkowników kupuje obudowę na telefon komórkowy. Wybór jest spory, a jednym z bardziej popularnych wariantów jest silikonowa obudowa z nadrukiem.

Jak dobrze wybrać obudowę?

Jest mnóstwo internetowych sklepów, które oferują modne obudowy z nadrukiem, jednym z nich jest www.trendmania.pl, która ma bardzo szeroką ofertę. Zanim jednak przystąpimy do zakupu warto wiedzieć jak rozsądnie wybrać obudowę i o czym należy pamiętać:

  • Konieczne będzie podanie dokładnej nazwy modelu swojego telefonu. Najlepiej sprawdzić to na pudełku, aby niczego nie pomylić. Ważny jest każdy znak w symbolu, bo czasem różnica jednej litery lub cyfry może oznaczać, wybierzemy np. obudowę na telefon komórkowy Samsung z wycięciami na przyciski funkcyjne, kamerę, czy gniazdo ładowania dla innego modelu.

  • Obudowa powinna być także wygodna w użytkowaniu. Warto przyjrzeć się dokładnie zdjęciom i opisom, żeby nie kupić obudowy w nadrukiem, która będzie gruba i nieergonomiczna.

  • Można także sprawdzić czy wybrany sklep, np. www.trendmania.pl, ma dobre opinie. Nikt nie lubi zakupów niezgodnych z opisem, zdjęciami i swoimi oczekiwaniami.

  • Nie ma co oszczędzać na ten zakup. Jest dość prawdopodobne, że obudowa z nadrukiem za przysłowiowe 5 zł nie posłuży zbyt długo. Warto pamiętać, że używamy telefonu kilkadziesiąt razy w ciągu dnia, więc i eksploatacja obudowy będzie spora. Silikon powinien być dobrej jakości, odporny na rozerwanie czy ścieranie. Można też doczytać jak wykonany jest wzór na wierzchniej stronie, a tym samym czy nie zetrze się po paru tygodniach.

Modna obudowa powinna też zdobić

Oprócz funkcji podstawowej takiej obudowy, czyli zabezpieczenia telefonu przed uszkodzeniami mechanicznymi, ważna jest też jego rola estetyczna. Modna obudowa może sprawić, że twój telefon stanie się wyjątkowy. W sklepach internetowych, m.in. na www.trendmania.pl jest ogromy wybór wzorów i kolorów. Można wybrać obudowę na telefon Samsung lub iPhone z graficznym motywami lub tłoczeniami, są kwiaty, znane postacie z bajek czy komiksów, desenie, napisy i wiele innych wariantów. Niektóre obudowy mają na wierzchniej stronie nakładki aluminiowe, na których producenci umieszczają np. zdjęcia znanych osób, samochodów itd. Każdy może wybrać coś, co lubi i z czym się identyfikuje. W końcu obudowa z nadrukiem to rzecz bardzo osobista, podobnie jak telefon.

Będziemy szczęśliwi móc poznać Twoją opinię

Dodaj komentarz

X
- Enter Your Location -
- or -
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0