Dodaj do porównania

Trendy prezenty na różne okazje

Prezent może być praktyczny, użyteczny, ciekawy albo modny. Może też łączyć w sobie te cechy i właśnie takich prezentów przeważnie poszukujemy. Najpierw jest okazja i obiekt, który ma zostać obdarowany. Potem powstaje koncepcja prezentu i tu przydatna będzie strona www.FE.pl, gdzie znajdziecie szereg ciekawych propozycji.

Ciekawe propozycje prezentów

Ułatwiamy zadanie i skracamy poszukiwania. Przedstawiamy kilka interesujących prezentów z www.FE.plna różne okazje, które wywołają uśmiech na twarzy obdarowanego:

  • Power bank Solar, świetny prezent dla ekologa. Bank energii o dużej pojemności, bo aż 10 000 mAh. Wykonany z trwałego tworzywa, wyposażony w latarkę. Ale to, co wyróżnia ten power bank, to wmontowana bateria solarna. Ekologiczne i darmowe źródło energii.

  • Obudowa na telefon z pływającymi jednorożcami i brokatem. Dla dziewczyn małych i dużych. Skutecznie i bajkowo ochroni telefon.

  • Ramka na zdjęcia z nadrukiem. Wykonana z drewna pokrytego specjalną powłoką, pozwalającą na wykonanie precyzyjnego nadruku z dedykacją. Razem ze zdjęciem ramka na pewno obudzi wspomnienia miłych chwil.

  • Power bank wielofunkcyjny. Bank energii o wyglądzie zabawnego robota, to ładny wygląd i maksymalne wykorzystanie jego mocy. Obdarowany naładuje nim smartfon lub tablet, posłucha z nim muzyki z mp3, karty pamięci albo przez bluetooth, albo skorzysta z funkcji zestawu głośnomówiącego.

  • Poduszka z fajnym tekstem. Dziś przedmioty użytkowe nie muszą być tylko ładne, a tym samym nudne. Mogą też swoim wyglądem wywoływać uśmiech, więc poduszka z przesłaniem lub zdjęciem idealnie nadaje się na prezent.

Prezenty osobiście wyjątkowe

Nowa kategoria prezentów to przedmioty spersonalizowane. Obecnie coraz więcej przedmiotów użytkowych łączy w sobie wysoką jakość, przydatność i niepowtarzalność. To poduszki, wałki do ciasta,deski do krojenia, sztućce, ramki na zdjęciapower banki i inne przedmioty, na których można umieścić imię, wyznanie miłosne, przesłanie, żart i wiele innych przekazów. Obdarowany otrzyma dobrej jakości przedmiot, a zamieszczony na nim tekst lub rysunek wywoła uśmiech na jego twarzy. Prezent idealny.

Będziemy szczęśliwi móc poznać Twoją opinię

Dodaj komentarz

X
- Enter Your Location -
- or -
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0