Dodaj do porównania

Super hit zręcznościowy- fidget spinner

Fidget spinner to nowość, która od razu stała się hitem wśród dzieci i młodzieży. Jest to rodzaj zabawki zręcznościowej z plastiku lub metalu, którą kręci się na palcach. Wśród dorosłych budzi różne emocje, jedni uważają, że jest świetna, inni, że rozprasza dzieci i nie niesie żadnej wartości edukacyjnej. Jednak czy każda zabawka musi czegoś uczyć? Przecież zabawa powinna być głównie przyjemnością, a fidget spinner na pewno jej dostarcza.

Aluminiowy Fidget Spinner
Deal

Aluminiowy Fidget Spinner

brak komentarzy 5 miesięcy temu Sprzedawca Fe.pl - Fajny E-sklep
1

23.00 

Fidget Spinner Błyszczący
Deal

Fidget Spinner Błyszczący

brak komentarzy 5 miesięcy temu Sprzedawca Fe.pl - Fajny E-sklep
0

15.00 

Zalety zabawki

Pierwotnie spinner przewidziany był jako rodzaj terapii zajęciowej dla dzieci z autyzmem, z czasem okazał się świetnym gadżetem do zabawy. Kręcenie spinnerem umożliwiają zamontowane w zabawce łożyska. Można kręcić na czas, można popisywać się podrzucaniem i łapaniem wciąż wirującej zabawki, można wymyślać kolejne triki. W każdym przypadku spinner jest dobrym pretekstem do zdrowej rywalizacji, co jest jego zdecydowaną zaletą.

Dodatkowo fidget spinner rewelacyjnie rozładowuje wszelkie napięcia nerwowe. To jedna z zabawek, które pozwalają zająć ręce i zniwelować nerwowość, czego dowodzi jego pierwotne przeznaczenie. A przecież nadpobudliwość w mniejszym lub większym stopniu to powszechne zjawisko wśród dzieci i nastolatków. Lepiej więc, aby ich emocje znalazły ujście w takiej formie i nie podpowiadały im nieodpowiednich zachowań.

Spinner jest dobrą również doskonałą okazją do ćwiczeń manualnych. Specjaliści twierdzą, że na etapie rozwojowym dziecka takie ćwiczenia mogą np. wspomagać wypracowanie ładnego charakteru pisma czy zdolności do rysowania i malowania.

Jaki fidget spinner wybrać?

Zabawka występuje w różnych wariantach. Są spinnery trójramienne i dwuramienne, można kupić fidget spinner wykonany z plastiku lub aluminium czy innego metalu. Ciekawe są spinnery podświetlane, cieszące się coraz większą popularnością. Oświetlenie LED sprawia, że zabawa spinnerem w ciemności jest widowiskowa. Do wyboru jest mnóstwo kolorów i wzorów, od jednokolorowych, poprzez tęczowy kameleon, mieniący się brokat, aż do metalicznych imitacji lakierów samochodowych czy rozmaitych wzorków. Mają różne kształty, są gwiazdki ninja, kwiatki, skrzydła Batmana i inne.

Fidget Spinner z diodami LED
Deal

Fidget Spinner z diodami LED

brak komentarzy 5 miesięcy temu Sprzedawca Fe.pl - Fajny E-sklep
0

15.00 

Najważniejsze, by wybrać spinner podświetlany lub zwykły dobrej jakości, z którego nie będą odpadać elementy, wypadać łożyska. To pozwoli na dłuższe, bezpieczne użytkowanie i korzystanie bez ograniczeń.

Będziemy szczęśliwi móc poznać Twoją opinię

Dodaj komentarz

X
- Enter Your Location -
- or -
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0