Dodaj do porównania

Prezent personalizowany – gotowe prezenty kupowane w sklepie to łatwizna:) Rozglądnij się i poszukaj prezentu personalizowanego!

Nowy trend-przedmioty spersonalizowane

Lubimy otaczać się przedmiotami, które wpisują się w estetykę, która nam się podoba i są zwyczajnie w naszym guście. To dotyczy zarówno wystroju wnętrz, w których żyjemy czy pracujemy, ale także przedmiotów osobistych. Oprócz tego lubimy poprzez dobór przedmiotów o określonym wyglądzie wyrażać siebie i swoje upodobania, nie tylko te dotyczące kolorów. Czasami to jakieś motto na ścianie, zaskakująca grafika, wielkie zdjęcie przykuwające uwagę, plakat z zespołem czy rzeźba na środku salonu. Ale oprócz tego można jeszcze wyrazić siebie poprzez drobne przedmioty codziennego użytku.

W tej kwestii najlepiej sprawdzają się przedmioty spersonalizowane, które od niedawna cieszą się wielkim powodzeniem. Można powiedzieć, że mamy nowy trend widoczny w wyborach dokonywanych przez klientów. Jest to także częsty pomysł na prezent.

A co to jest personalizacja przedmiotów? To naniesienie na przedmiot grafiki, zdjęcia, napisu czy innego wzoru, który zamówił klient za pomocą różnych technik (np. grawer, nadruk, tłoczenie, haft itd.). A co można poddać takiej personalizacji? Praktycznie wszystko, co nadaje się do takiej obróbki.

To może być koszulka z nadrukiem w formie jakiegoś hasła, kubek z imieniem lub chusteczka z haftem, ale nie tylko. Pokażemy wam, jakie jeszcze przedmioty mogą mieć waszą osobistą grafikę. Możliwe, że będziecie szczerze zaskoczeni.

  • Akcesoria kuchenne z grawerem. To na przykład deski z napisem lub wałki do ciasta ze wzorkiem. Można wybrać z katalogu dostępnych i naprawdę ciekawych wzorów, albo zamówić swoją grafikę. Personalizacja jest wypalana w drewnie laserowo, więc napis czy wzór będzie wykonany precyzyjnie.

  • Poduszka z nadrukiem. Zwykły jasiek, nawet jeśli jest super wygodny, to nadal zwykły jasiek. Ale jasiek z napisem „Tu śpi królowa” to już coś. Na poduszce możesz mieć ulubiony wzorek, motto życiowe albo swoje imię.

  • Ramka z dedykacją. Ramka z wzruszającym zdjęciem i napis, którym wyrazisz miłość lub po prostu kogoś docenisz. Może się tam znaleźć nazwa okazji, kiedy zrobiono zdjęcie lub data i imię. Świetny pomysł na prezent.

  • Etui na telefon z nadrukiem. Wpadlibyście na to, żeby mieć swoją grafikę na obudowie na telefon? To może być zdjęcie idola, ulubiona postać z bajki lub komiksu, fajna grafika albo niezły tekst. Można wybrać spośród dziesiątek gotowych wzorów, albo zamówić swoją osobistą grafikę.

  • Piórnik szkolny z grafiką. Na widok piórnika ze zdjęciem idola lub ciekawym tekstem wyrażającym poglądy, koleżankom i kolegom trampki pospadają.

  • Power bank z nadrukiem. To przydatne urządzenie nie musi mieć zwykłego wyglądu, który przypisany jest gadżetom elektronicznym. Producenci prześcigają się w pomysłach, a jeden z nich to płaski powerbank z grafiką. Można wybrać gotowe warianty albo zamówić nadruk własnego pomysłu.

A co myślicie o skompletowaniu kilku przedmiotów z taką samą, osobistą grafiką? Na przykład zestaw szkolny, czyli etui na telefon, power bank do iPhone lub innego sprzętu i piórnik o identycznym wyglądzie? Albo torba i kosmetyczka z jednakową grafiką? Fajny jest też pomysł na prezent w postaci deski i wałka z takim samym grawerem, np. „Dla mamy”

Będziemy szczęśliwi móc poznać Twoją opinię

Dodaj komentarz

X
- Enter Your Location -
- or -
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0