Dodaj do porównania

Ozdobne i praktyczne etui na telefon

Ozdobne i praktyczne etui na telefon

Większość z nas korzysta już z dobrodziejstwa smartfonów, nawet ci, którzy długo nie mogli się przekonać. Dostęp do internetu, sporo przydatnych funkcji, dobry aparat fotograficzny to zaledwie kilka zalet smartfonów. Mają jednak małą wadę, są duże i niestety, kruche. Wystarczy niepozorny upadek czy uderzenie i mamy uszkodzenie mechaniczne, a potem kosztowną naprawę, której żadna gwarancja nie obejmuje. Słaba sytuacja.

Obudowa ze złotym bumperem
Deal

Obudowa ze złotym bumperem

brak komentarzy 5 miesięcy temu Sprzedawca Girla.pl
1

35.00 

Obudowa z różowym bumperem
Deal

Obudowa z różowym bumperem

brak komentarzy 5 miesięcy temu Sprzedawca Girla.pl
1

35.00 

Zabezpiecz dobrze swój telefon

Dlatego pierwszy zakup po smartfonie to zwykle etui na telefon Samsung lub Huawei. Każdy rozsądny użytkownik chce uniknąć uszkodzenia. W sieci jest wiele sklepów z ofertą w tym zakresie, m.in. www.girla.pl, gdzie można kupić ciekawe etui na telefon. Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Na pewno na jakość. Nie warto kupować najtańszych produktów. Słabej jakości etui może się szybko zniszczyć, zżółknąć lub wyblaknąć. Warto więc dołożyć parę złoty i wybrać etui na telefon lepszej jakości.

Kolejna rzecz to wycięte otwory na kamerę, gniazdo ładowania czy klawisze funkcyjne. O ile każde etui na telefon ma zawsze otwór na obiektyw aparatu fotograficznego i głośnik, o tyle na klawisze już niekoniecznie. Wtedy jest w tym miejscu zwykle lekkie zgrubienie, które ma ułatwiać obsługę smartfona. Warto zastanowić się czy to nie będzie irytowało podczas użytkowania. Oczywiście niektórzy próbują potem wycinać otwory samodzielnie, ale to nigdy nie wygląda estetycznie. Jest to więc kwestia wyboru, ale warto mieć tego świadomość. Podobnie jak wybór np. etui na iPhone w kształcie misia lub psa. Należy przemyśleć czy wystające poza obrys telefonu łapy czy uszy nie będą przeszkadzać w codziennym użytkowaniu smartfona.

Ważne też, by przy zakupie podać dokładnie model swojego telefonu. Każda litera czy cyfra w nazwie modelu ma swoje znaczenie, a nieprecyzyjne określenie symbolu przy zakupie może sprawić, że etui na telefon Samsung będzie miało np. nieco inny kształt lub w innym miejscu umiejscowiony otwór na aparat lub głośnik.

  • Produkt
  • Specyfikacja

Etui na telefon to wizytówka twojego stylu

Wybierając etui na iPhone lub inny smartfon np. na www.girla.pl wybierz kolor, który lubisz i wzór, który ci odpowiada. Przy założeniu, że telefon trzymamy zawsze gdzieś w pobliżu, to można stwierdzić, że etui będzie jednym z najczęściej widywanych przedmiotów. Do wyboru są np. wersje eleganckie z lustrzanym tyłem, albo z kolorowymi wzorami. Można też po prostu kupić eleganckie, cienkie i transparentne etui na iPhone, które nie będzie zakrywało efektowego wyglądu smartfona. Wykonane jest z ultra cienkiego materiału TPU i świetnie leży w dłoni. Ciekawe jest też etui na telefon z brokatowym płynem w tylnej części.

Będziemy szczęśliwi móc poznać Twoją opinię

Dodaj komentarz

X
- Enter Your Location -
- or -
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0