Dodaj do porównania

Najfajniejsze power banki dla nastolatka, mobilna ładowarka

Smartfon lub tablet, albo jeszcze lepiej, obydwa urządzenia, to dziś podstawowe wyposażenie każdego nastolatka. Bez tego nie rusza się z domu, bo łączność ze światem to podstawa. Tyle, że wszystkie urządzenia mobilne mają jedną wadę. Rozładowują się w najmniej oczekiwanym momencie, w czasie ważnej rozmowy albo gry on-line. I nie zawsze jest możliwość szybkiego podpięcia się do prądu.

Dlatego świetnym pomysłem jest zakup mobilnej ładowarki, inaczej power banku. Ładujemy go w domu, a potem w razie potrzeby podłączamy do niego swój smartfon lub tablet. Powerbank można kupić w sklepie stacjonarnym lub internetowym, np. epowerbank.pl. Tu znajdziecie mobilne ładowarki dobrej jakości, w dobrych cenach, ale też o ciekawym wyglądzie. Przecież power bank nie musi być nudny.

Kilka ciekawych power banków dla nastolatka

Najlepszy powerbank dla nastolatka to taki, którego wygląd przykuwa uwagę i wywołuje uśmiech na twarzy. Oczywiście musi być dobrej jakości, w końcu to mobilna ładowarka. Ale jeśli przy okazji koleżankom trampki spadną z wrażenia to super.

Na epowerbank.pl znajdziecie takie egzemplarze, które łączą obie te cechy:

  • Super Bohaterowie. Ma pojemność 8800 mAh i ciekawy design. Bohaterowie znanych filmów, do wyboru Iron Man, Batman, Yoda, Kapitan Ameryka, Zielona Latarnia, Spider-man i Super Man.

  • Jednorożec-bajkowy power bank. Postać, którą kochają dziewczyny w każdym wieku. Ładne wykonanie i kolory, a pojemność to 2600 mAh.

  • Totoro. Śmieszna figurka z rozbrajającym uśmiechem. Duża pojemność, bo aż 12000 mAh.

  • Pizza. Kawałek mini pizzy przy smartfonie? Tak, to nasz powerbank o takim kształcie. Śmieszny gadżet, który uratuje twój telefon.

  • Robot. To mobilna ładowarka, a w zasadzie urządzenie wielofunkcyjne. Ma pojemność 2600 mAh, wbudowany głośnik bluetooth, odtwarzacz mp3 i zestaw głośnomówiący do telefonu. No i ten wygląd! Ładnie wykonany, mały robocik.

  • Funky Fruits z lusterkiem. Fajna, modna grafika i pojemność 8800 mAh, a do tego lusterko.

Będziemy szczęśliwi móc poznać Twoją opinię

Dodaj komentarz

X
- Enter Your Location -
- or -
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0